Molekulaar- ja rakubioloogia instituudi ja genoomika instituudi aastakonverents tuleb taas

19.–20. jaanuaril 2023 toimub traditsiooniline Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituudi ning genoomika instituudi aastakonverents, mis võtab kokku lõppeva aasta olulisemad teadustööd.

Konverentsi fookuses on kahe instituudi doktorantide ja tegevteadlaste teesid. Konverentsi programmikomitee valib nende hulgast välja need, kes teevad suulised ettekanded. Parimatele esinejatele ja stendiettekannete autoritele on välja pandud auhinnad.

Lisaks astuvad konverentsil üles ka mõned instituutide teadlased ning välised külalisesinejad.

Konverents toimub Omicumi auditooriumis (Riia 23b/2 ruumis 105) ja stendiettekanded kõrvalasuvas aatriumis. Üritus on tasuta.

Tutvu konverentsi programmiga siin.

Loe aastakonverentsi kogumikku (inglise keeles).

Kogumikule juurdepääs on tagatud ülikooli kasutajatunnuse ja parooliga. Juurdepääsu puudumisel võtke ühendust konverentsi korraldusmeeskonnaga (kontakt: Anne-Mai Ilumäe).

Konverentsi toetavad:

kuvatõmmis projekti Väike Nirvana videost

Värske teadus: Eesti rahva juurtest, sotsiaalmeedia mõjust, valuhirmu leevendamisest ja uudsest haavandite ravist

Hedvig Tamman sai EMBO grandi

Hedvig Tamman pälvis maineka EMBO installatsioonigrandi

MR Angela Ivask teadusgrupp Autor Aleksandr Käkinen

Mikroobide ja materjalide vastasmõjude uurimisgrupp