Õppetöö

Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituut on Eesti ülikoolide seas ainulaadne pakkudes terviklikku kolmeastmelist erialaharidust. Siin on võimalik läbida haridustee bakalaureuseõppest doktoriõppeni. Lisaks pakutakse täiendusõpet mikrokraadiprogrammi näol.

Meil on tugevad õppekavad, head õppejõud, suurepärane töökeskkond koos selle juurde kuuluva maailmatasemel teadusaparatuuri ja -laboritega. 
 

Bakalaureuseõpe

Magistriõpe

Doktoriõpe

Vaata geenitehnoloogia õppekava tutvustavat videot

Üliõpilaste poolt valminud Tartu Ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkonna poolt 2020.a. kevadel läbi viidud videokonkursi video, mis tutvustab geenitehnoloogia õppekava Tartu Ülikoolis.

Vaata bioloogia õppekavasid tutvustavat videot

Õppimine selles instituudis ei seisne pelgalt hariduse saamises. Sinu õppejõududeks on Eesti oma ala tipud. Sa lahkud siit koos paljude toredate mälestuste ja elamustega. Sa leiad väärtuslikud kontaktid edasiseks tööks, olgu siis kas teadlase, ettevõtja või ametnikuna.

Instituuti tutvustav virtuaaltuur

Vaata videot, kus Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituut tutvustab tulevastele sisseastujatele enda praktikumi- ja loenguruume, õppimisvõimalusi ning tulevikuväljavaateid. Video sündis 26.02.2021 toimunud Tartu Ülikooli lahtiste uste päevade raames.

#õppimine
gloobus

Infotund: Erasmus+ programmiga Euroopasse õppima!

#õppimine #vilistlane
mentorlus_Foto_UT_Johan-Paul_Hion.jpeg

Tartu Ülikooli üliõpilasi ja vilistlasi oodatakse osalema mentorlusprogrammis

#õppimine
Ajai Kumar Pathak saab kätte doktoridiplomi 27.05.2022

Doktoriõpe