Rändav bioklass jätkab eluteaduste tutvustamist

Hea meel on teatada, et meie Rändav bioklass sai 2020.a. teaduse populariseerimise projektikonkursil rahastuse ühena 30-st rahastatud projektist. Toetus võimaldab bioklassil mööda Eestimaa koole rännata tervel järgmisel õppeaastal, 2020-2021.
Rändava bioklassi tegevusi toetavad lisaks Thermo Fisher Scientific Baltics, Bioteaduste Üliõpilaste Selts ning TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituut.

Kuigi samal projektikonkursil jäi tihedas kandideerimissõelas seekord toetus saamata meie teisel populariseerimisprojektil, "Geneetika õppepäevad", saame kinnitada, et õppepäevad toimuvad 2021.a. varakevadel, mil ootame taas õpilasi üle kogu Eesti meie laboritesse praktilistele töödele.

Mõlemad projektid saavad jätkata mõistagi vaid juhul, kui olukord koroonaviiruse osas rahuneb ning õppetöö koolides jätkub tavapärasel moel.