Reklaamplakat

Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi segakoori jõulukontsert

11. detsembril 2023 kl 19.00 esineb Omicumi aatriumis Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi segakoor traditsioonilise jõulukontserdiga. Dirigentiks Sirle Lorvi ning esineb ka koori ansambel.

Tartu Üliõpilaste Looduskaitseringi segakoor loodi 1999. aastal. Tegemist on omanäolise seltskonnaga, kelle suurimateks trumpideks on nooruslikkus ja avatus. Samade sõnadega võib kirjeldada ka meie alati rõõmsameelset ja pühendunud dirigenti Sirle Lorvit.

Koori repertuaar on mitmekülgne, koosnedes nii klassikalistest kui populaarsematest paladest. Samuti üritame aeg-ajalt sekka susata loodusteemalisi või lihtsalt folkloorilisi laule. Laulame enamasti eesti keeles.

Kontserdile järgneb suupistelaud, kuhu külalised on oodatud oma taldriku ja tassiga, et mitte kasutada ühekordseid nõusid.

Üritus on tasuta ning ülekannet on võimalik jälgida ka ringikoor.ee lehelt.

Facebooki üritus

Reklaamplakat

Loe rohkem Ringi segakoori kohta.

Sarja „Kord ja kaos“ teine sümpoosion „Maailma tähendusest“ kujundus.

Sarja „Kord ja kaos“ teisel sümpoosionil keskenduti semiootikale

Marina Aleksejeva looming.

Omicumi galeriis eksponeeritakse Marina Aleksejeva loomingut

Pildil on kaks Petri tassi. Vasakus on sees vutimuna ja suuremas kanamuna.

Head munapüha!