Mariana Tulf

TÜMRI magistriõppekavade infoüritus 12. mail kl 14

Reedel, 12. mail kell 14-16 toimub TÜMRI-s magistriõppekavasid tutvustav infoüritus, kus pakutakse huvilistele võimalust kohtuda mitme osapoolega sh biotehnoloogia ettevõtete esindajatega.

Sündmuse sihtgrupp on nii tänavused bakalaureseõppe lõpetajad kui ka need, kes on juba varasemalt bakalaureusekraadi bioloogias või geenitehnoloogias omandanud.

Maailm meie ümber muutub kiiresti ning edasiõppimise ja enda täiendamise vajadus muutub järjest olulisemaks. Bakalaureuseharidus annab meie lõpetajatele hea stardipositsiooni haridusmaastikul, kuid spetsialistiks saamise oskusi ja teadmisi tuleks jätkuvalt ka akadeemilises kontekstis taga nõutada. Üheks võimaluseks sel teel on magistriõpingud molekulaarsete bioteaduste (eelmise nimega – geenitehnoloogia) või biomeditsiini õppekaval Tartu Ülikoolis. 12. mail toimuvale sündmusele on kaasatud ka TÜMRI vilistlased. Kohaletulnutele jagatakse selgitusi, mille poolest need kaks magistriõppekava teineteisest erinevad ning miks tulla edasi õppima just Tartu Ülikooli.

Ajakava 12.05.2023

14.00-14.15 Kogunemine, suupisted TÜMRI seminariruumis 118 (Riia 23, Tartu)
(ruumi leiad keskmise hoone esimese korruse koridorist)

14.15 Sissejuhatus: Margus Leppik (TÜMRI õppekavade programmijuht)

14.20 Kohtumine Eesti juhtivate biotehnololoogia ettevõtete esindajatega (TÜMRI vilistlased)

15.00 TÜMRI magistriõppekavade tutvustus ja diskussioon

15.15 – 15.55 Külaskäik TÜMRI laboritesse ja erinevate teadusgruppide esindajate juurde.
Huvilistel on võimalik kohtuda potentsiaalsete juhendajatega ja küsida huvi pakkuvate teemade kohta.

Sündmuse lõpus jätkub vabas vormis arutelu ja küsimustele vastamine.

Avalduste vastuvõtt TÜ magistriõppesse kestab kuni 28. juunini SAIS’is, siseneda saad järgmistel linkidel:
Biomeditsiin

Molekulaarsed bioteadused

tudengid koridoris

Sel kevadel avab Tartu Ülikool doktoriõppes 189 õppekohta

Pilt Tartu Ülikooli üliõpilasesindusest 2023. aastal.

Tule tudengi hääleks! – Tartu Ülikooli üliõpilasesindus kutsub kandideerima üliõpilasesindajaks

Tudengikonverents

Parema homse nimel