Uus blogipostitus! Martin Kärner: „Enne ooperikirjutamist peab noodikiri selge olema – praktikumid teenivadki seda eesmärki!“

Sel korral on TÜMRI blogi peategelaseks meie instituudi õppejõud Martin Kärner. Martini nimega meenub enamikele tudengitele praktikumiruum Vanemuise 46 õppehoone kolmandal korrusel, kus tema valitseda on digitaalne mikroskoopiaklass.

Mikroskoobi klaasi all avanev ääretult põnev ja eriline looduse mikromaailm on paelunud Martin Kärnerit tudengipõlvest saati ning aasta-aastalt väljuvad tema käe alt uued üliõpilased, kaasas seosed ja teadmised rakkude ja kudede, luude ja närvide ning bioloogilise maailmapildi kohta. Kuid mitte ainult! Martini soojus ning lai silmaring ühiskonnast ja ajaloost võimaldavad tal koolisüsteemi kõrgeimas astmes pakkuda tudengitele seda inimlikku faktorit, millest tänapäevases kiires maailmas tihtipeale puudu. Muhedast ja tudengisõbralikust õppejõust selles loos juttu tulebki.

Loe lähemalt TÜMRI blogist:

TÜMRI BLOGI

Üliõpilased laboris

Magistriõpe

02.09.2022
õppeaasta avaaktus vanemuise 46 2021 geenitehnoloogia

2022/2023 õppeaasta avaaktus, geenitehnoloogia õppekava infotund ja tuutoritund

26.08.2022
2021/2022. akadeemilise aasta avamine. Foto: Andres Tennus

Tartu Ülikooli uus õppeaasta algab üliõpilaste meeleavaldusega

23.08.2022