Uus blogipostitus! Martin Kärner: „Enne ooperikirjutamist peab noodikiri selge olema – praktikumid teenivadki seda eesmärki!“

Sel korral on TÜMRI blogi peategelaseks meie instituudi õppejõud Martin Kärner. Martini nimega meenub enamikele tudengitele praktikumiruum Vanemuise 46 õppehoone kolmandal korrusel, kus tema valitseda on digitaalne mikroskoopiaklass.

Mikroskoobi klaasi all avanev ääretult põnev ja eriline looduse mikromaailm on paelunud Martin Kärnerit tudengipõlvest saati ning aasta-aastalt väljuvad tema käe alt uued üliõpilased, kaasas seosed ja teadmised rakkude ja kudede, luude ja närvide ning bioloogilise maailmapildi kohta. Kuid mitte ainult! Martini soojus ning lai silmaring ühiskonnast ja ajaloost võimaldavad tal koolisüsteemi kõrgeimas astmes pakkuda tudengitele seda inimlikku faktorit, millest tänapäevases kiires maailmas tihtipeale puudu. Muhedast ja tudengisõbralikust õppejõust selles loos juttu tulebki.

Loe lähemalt TÜMRI blogist:

blogi kuvatõmmis

TÜMRI BLOGI

Ajai Kumar Pathak saab kätte doktoridiplomi 27.05.2022

Doktoriõpe

mees loeb dokumenti

Uuest õppeaastast muutuvad tasuta õppimise tingimused

Tartu Ülikooli üliõpilased Polina Tipakova ja Kirill Nitsenko.

Narvast Tartusse ülikooli – põnev ja üllatusterohke seiklus