Igor Ovsyannykov, Pixabay

Külalisseminar: dr Kim Yrjälä „The microbial ecologist's view on urban planning: from soil to plants and beyond“

Reedel, 23. augustil kell 10.15 toimub TÜMRI Citrina maja auditooriumis (Riia 23b/1, ruum 218) Arun Kumar Devarajani doktoritöö oponendi, Helsingi Ülikooli kaasprofessori Kim Yrjäla külalisseminar teemal „The microbial ecologist's view on urban planning: from soil to plants and beyond.“

Dr Kim Yrjälä on Helsingi Ülikooli ja SYKLI Keskkonnakolledži dotsent, kelle töö keskmes on keskkonnamikrobioloogia ja süsinikuneutraalne ringmajandus. Tema uurimisvaldkonda kuuluvad veel säästev maakasutus, taimede ja mikroobide vastastikmõju, soode ja rabade mikroobikooslused, fütoremediatsioon ja linnade jätkusuutlikkus.

Doktorant kolme minuti loengute konkursil esinemas

Doktorante oodatakse välkkõnevõistlusele oma teadustööd tutvustama

Geenifoorum

Septembri lõpus toimub Tartus rahvusvaheline konverents Geenifoorum 2024