Selgusid instituudi aasta parimad õppejõud

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna üliõpilaskogu valis LTT valdkonna aasta õppejõud.

Igas instituudis märgiti ära kolm paremat õppejõudu ning lisaks valiti instituudi aasta õppejõud.

Molekulaar- ja rakubioloogia instituudist leidsid ära märkimist:

1) molekulaarbioloogia professor Tiina Tamm, keda tudengid iseloomustavad kui heatahtlikku ja sõbralikku õppejõudu, kes näeb vaeva eestikeelse teadussõnavara arendamisega;

2) biotehnoloogia dotsent Tõnis Org, keda iseloomustatakse kui alati abivalmis õppejõudu, kelle seletused on kõigile arusaadavad;

3) põhjalik ja suudab huumoriga tudengitele selgeks teha ka kõige raskemad teemad - nii iseloomustatakse epigeneetika professorit Arnold Kristjuhanit.

Aasta õppejõud MRI-s on üldise ja mikroobibiokeemia dotsent Priit Jõers.
Tudengid ütlevad tema kohta järgmist: ta on väga struktureeritud, temaga saab kõik biokeemia terminid selgeks. Lisaks on tudengitele silma jäänud tema väga hea inglise keel, mida on märkinud ka LTTI ingliskeelse õppekava tudengid.

/Autor: Andrea Jõesaar, Bioteaduste Üliõpilaste Selts/

Palju õnne kõigile ära märgitud õppejõududele!

Ülikooli keskse tunnustusena aasta õppejõud on sellest eraldi ja kandidaate saab esitada siin kuni 20. septembrini.