Reklaamplakat

TÜMRI blogi: Marcella Laura Polverino – „Uusi väljakutseid vastu võttes arenen ise ja saan samal ajal ühiskonnale kasulik olla“

Oktoobrikuise TÜMRI loo peategelaseks on kolmanda kursuse geenitehnoloogia tudeng Marcella Laura Polverino, kes on eelkõige tuntud kui Bioteaduste Üliõpilaste Seltsi (BÜS) president.

Lisaks sisustab ta end vaba aega pillimängu ja Rändava Bioklassi koordineerimise, kuid teda võib kohata ka abipolitseiniku vormis. Loe blogist lähemalt, kuidas Marcella on aktiivse tudengielu juurde jõudnud ning kuidas sellise kiire tempo juures end hoida.

Loe Marcella lugu: https://blog.tymri.ut.ee/intervjuud/marcella-laura-polverino-uusi-valja…

Erakogu

Marcella Polverino koos BÜS-i liikmetega „Ole rohkem“ 2023. a. auhinnagalal (Foto: erakogu)

Loe TÜMRI blogi siit!

taimesein

Sel nädalavahetusel toimub 50. teoreetilise bioloogia kevadkool

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Vaimse tervise konverentsil kõneldi tööheaolust

Tähtede õhtu 12.04

Tähtede õhtul kuuleme sellest, kuidas eestlased Kuule kipuvad