Ülikoolis jätkub lähiõpe ning eksamid ja arvestused võivad toimuda õpperuumides

2022. aastal jätkub õppetöö õppeaasta alguses kokku lepitud põhimõtete kohaselt. See tähendab järgmist.

• Ülikoolis jätkub lähiõpe. Eksamid ja arvestused võivad toimuda õpperuumides.
  • Lähiõpe taastub ka sessioonõppes.
  • Õppetööl, avalikes ruumides ja kohtumistel tuleb inimesi hajutada ja kanda maski.
  • Täiendusõppijad peavad Vabariigi Valitsuse korralduse kohaselt oma nakkusohutust tõendama. Selleks sobivad ainult vaktsineerimis- ja läbipõdemistõend.
  • Viiruse leviku tõkestamiseks on instituudi ja kolledži juhil õigus teha otsus, et õppetöö viiakse struktuuriüksuses või mõne õppekava puhul üle kaugõppele.
  • Ülikooli avalikes ruumides ja õppetööl tuleb kanda kaitsemaski.
  • Ebavajalikke kontakte tuleb vähendada. Soovitame suured üritused ära jätta või edasi lükata.
  • Viirushaiguse tunnustega peavad koju jääma nii vaktsineerimata kui ka vaktsineeritud töötajad ja üliõpilased.

Ülikooli soovitused ja suunised koroonaviiruse ennetamiseks on veebilehel ut.ee/koroona.

#ettevõtlus #instituudist #koostöö #õppimine #valdkonnast #
Maarjavälja karjääripäev

Maarjavälja karjääripäev 2022

02.05.2022