Õppetöö
Magistriõpe
Doktoriõpe
Teadus
Publikatsioonid
Õpik tutvustab lugejale rakubioloogia ajalugu ja juurdunud teadmisi, aga ka uusi suundumusi selles kiiresti arenevas tänapäevases teadusharus.
Koostöö
Koolidele
Rändav bioklass
Instituut
Meedia
Omicumi galerii
Tartu Ülikool korraldab 11. veebruaril ülikooli raamatukogu konverentsisaalis Eesti doktorikooli teise karjäärikonverentsi „Doktorikraadi väärtus tööturul“.
Pea kolm aastat on TÜ ajaloo ja arheoloogia instituudis ning molekulaar- ja rakubioloogia instituudis punutud varjevõrke Ukraina relvajõududele. Ka sel aastal ootame liituma uusi vabatahtlikke.
Ülikoolipere on oodatud 21. veebruaril kell 14 ülikooli aulas toimuvale Eesti Vabariigi 107. aastapäeva kontsertaktusele.
Meie inimesed on 2024. aastal pälvinud olulisi tunnustusi, teadusgrupid on olnud väga viljakad oma töös ja lisaks on meil jätkuvalt kõrgel tasemel õppetöö kõigis õppeastmetes.
20. jaanuaril toimuva Barlova teadusõhtu külaline on Tartu Ülikooli funktsionaalse genoomika teadur Erik Abner, kellega arutleme Eesti teekonnast isikupõhise meditsiini suunanäitajaks.
21. jaanuaril kell 10.15 kaitseb Mario Reiman geenitehnoloogia erialal doktoritööd.
Tartu Ülikooli rakubioloogia professor Toivo Maimets vestles 14. detsembril 2024 Vikerraadio saates „Kajalood“ toimetaja Kaja Kärneriga.
17. detsembril kl 17.12 avatakse Tartu observatooriumis Tõraveres Navitrolla, Kärt Summataveti ja Maret Einasto ühisnäitus.
3. detsembril toimusid 2024. aasta annetamistalgud, mille raames kutsus Tartu Ülikooli Sihtasutus toetama Ukraina üliõpilasi ja kindlustama Tartu Ülikooli akadeemilist järelkasvu.