Autor:
Ermo Leuska

Bakalaureuse- ja magistriõppe lõpuaktused 2023

TÜ loodus- ja täppisteaduste valdkonna bakalaureuse- ja magistriõppekavade lõpetajate aktused toimusid 21.06.2023 Tartu Ülikooli aulas, kus anti üle lõpudiplomid ja saadeti teele värsked vilistlased. Oli muusikat ja kõnesid, naeru ning pidulikkust!

Aktuste muusikaliste vahepalade eest hoolitses TÜ Akadeemilise Naiskoori Vilistlaskoor, kus laulavad ka mitmed TÜMRI-ga seotud inimesed, sh instituudi direktor. Nii bakalaureuse- kui ka magistriaktusel pidas TÜ õppejõudude poolt kõne TÜMRI professor Ants Kurg, kelle sõbralik, vaimukas ning samas sügavmõtteline tekst andis palju mõtteainet tänastele noortele, kes ühel hetkel seisavad valikute ees - kuidas edasi? - ning seadis nii mõnegi jaoks tulevikuplaanid õigesse perspektiivi.


TÜMRI soovib kõikidele lõpetajatele palju õnne!  Bakalaureuseõppes kaitses enda lõputöö meie majas sel kevadel 43 lõpetajat (30 geenitehnoloogia õppekaval ja 13 bioloogia ja elustiku kaitse õppekaval) ja magistriõppekavadel 18 lõpetajat (7 molekulaarsete bioteaduste, 1 geenitehnoloogia (varasem õppekava nimetus), 10 biomeditsiini ning 1 bioloogia õppekaval.

Aktused on järelvaadatavad UTTV lehel:
Bakalaureuseaktus 21.06.2023
Magistriaktus 21.06.2023

Fotograafi poolt aktustel tehtud pildid ilmuvad UTTV galeriisse (fotograaf: Andres Tennus).

Pildigalerii lõpuaktustest (fotod: Ermo Leuska)

Maarjavälja karjääripäev 2023, üliõpilased

Maarjavälja karjääripäev 2024

Algamas on Vikipeedia terminivõistlus

Eesti kõrgkoolid kutsuvad Vikipeediasse artikleid kirjutama

Lõpuaktus

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna bakalaureuseõppe lõpuaktus 2024