erakogu

Näitus „Unes ja ilmsi“ - kunstnik ja teadlane Inna Rebane esitleb enda kolmandat maalinäitust Omicumi galeriis

Inna Rebane (1953) on erialalt füüsik-teoreetik, kelle teadustöö on seotud optilise spektroskoopia teoreetiliste probleemidega. Maalimist õppis Inna Tartu Laste Kunstikoolis Silvia Jõgiveri ja TÜ Avatud Ülikoolis Anne Parmasto juures.

Inna maale on eksponeeritud Tartus ja Tallinnas: seitsmel isikunäitusel, sealhulgas 2023. aastal Mikkeli galeriis Tartus ja 2020.a. Tartu kunsti aastanäitusel. Antud näitus on Omicumis juba kolmas (eelmised toimusid 2019. ja 2021. aastal). Järgmine näitus Omicumi galeriis on planeeritud 2025. aastasse.

Käesoleval näitusel on esitatud läbilõige viimasel kahel kümnendil valminud maalidest. Natuurist on maalitud Norra mägede vaated ja Eesti maastikud. Viimastel aastatel, talvistel koroonaisolatsiooni aegadel, tuli aga leppida kujutluspiltidega.

Inna Rebane näitus

Näitus on avatud 14. augustist 17. septembrini 2023 (Riia 23b/2, Tartu)
Kuraator: Sulev Kuuse

Pildigalerii

Sarja „Kord ja kaos“ teine sümpoosion „Maailma tähendusest“ kujundus.

Sarja „Kord ja kaos“ teisel sümpoosionil keskenduti semiootikale

Marina Aleksejeva looming.

Omicumi galeriis eksponeeritakse Marina Aleksejeva loomingut

Pildil on kaks Petri tassi. Vasakus on sees vutimuna ja suuremas kanamuna.

Head munapüha!