Andres Tennus

TÜMRI blogi: Jaan Vihalemm – „Usun kindlalt, et minu töö tulemusel saab maailm olema natuke parem koht, kus elada“

Jaan Vihalemm on Tartu Ülikooli teadmussiirdedoktorant, kes jagab oma aega ettevõttes BiotaTec OÜ teadurina töötamise ja doktoriõppes õppimise vahel.

Kui kõik kulgeb plaanipäraselt, saab Jaan doktorikraadi Tartu Ülikoolist, tema doktoriõpet rahastavasse ettevõttesse lisandub aga doktorikraadiga tippspetsialist ning väärtuslik koostöökogemus akadeemiaga.

Uues TÜMRI blogiloos uurime Jaanilt, mis ajendas teda esimeste hulgas ülikooli uute võimaluste uksest sisse astuma.

Intervjuust saab lugeda lähemalt:

• miks otsustas Jaan kirjandust ja ajalugu enim nautinud gümnasistina minna edasi õppima bioloogiat;
  • eneseületustest, mida nõuab üliõpilasena akadeemia ja ettevõtluse vahel laveerimine;
  • ettevõttes töötava doktorandi teadustöö väärtusest Jaani doktoriõpingute juhendaja Priit Jõersi hinnangul.

Minu doktoritöö teema on nii põnev, iial ei tea, kust ja milline uks avaneb. Usun kindlalt, et minu töö tulemusel saab maailm olema natuke parem koht, kus elada.

Jaan Vihalemm, Tartu Ülikooli teadmussiirdedoktorant
Doktorantuur

Karjäärikonverents „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“

MR (fookus all) LT-Tulf-202 (Mariana Tulf)

Teenused ettevõtetele ja teadlastele

Üliõpilane praktikal