Teele Eensaar

TÜMRI blogi - "Silmapaarid, mis märkavad kõike"

Riia 23 hoone valvelauas töötavad Raivo Lentso ja Kaja Tamm on kolleegid, keda teavad kõik TÜMRI töötajad, üliõpilased ja külalised. Hiljuti tähistasid mõlemad nii isiklikku kui ka tööjuubelit.

Nad mõlemad on töötanud ülikooli sisevalvetalituses 30 aastat. Raivo on meie majas olnud algusest peale ning Kaja tuli 10 aastat tagasi. Loe TÜMRI blogist lähemalt, mida kujutab endast töö valvelauas ja mida kõike on nende aastate jooksul juhtunud.

Intervjuus kuuled lähemalt

• Kuidas kaja ja Raivo jõudsid meie majja?
  • mida kujutab endast töö valvelauas?
  • milliseid põnevaid seiku on aastate jooksul ette tulnud?

"Kuulsin öösel kell üks, et kostab mingit krõbinat. Kuulatasin ja läksin vaatama – akna taga olid neli maski – jänes, karu, rebane ja keegi veel. Tahtsid peitlitega akna lahti kangutada…"

Loe pikemalt TÜMRI blogist

Loe TÜMRI blogi

Haridus- ja Teadusministeeriumi 2023. aasta keeleteo auhinna üleandmine. Pildil Tartu Ülikooli vivaariumi juhataja Sulev Kuuse ning haridus- ja teadusminister Kristina Kallas.

Ülikooliõpik „Rakubioloogia“ valiti Haridus- ja Teadusministeeriumi 2023. aasta keeleteoks

Ülikooliõpiku „Rakubioloogia“ koostajad Sulev Kuuse ja Toivo Maimets.

„Rakubioloogia“ õpik nimetati Tartu Ülikooli 2023. aasta keeleteoks

Bioloogiaolümpiaadi lõppvooru osalejad biokeemia ülesandeid tegemas

Selgusid 63. Eesti bioloogiaolümpiaadi parimad

9.–10. märtsil peeti 63. Eesti bioloogiaolümpiaadi (EBO) lõppvoor gümnaasiumiõpilastele.